Vinç Kullanım Alanları

Vinç Kullanım Alanları Vinç yük taşımak için tasarlanmış ve aynı zamanda da yüksekliği fazla olan yerlere ulaşmak için kullanılan bir makine olarak işlev görmektedir. İnşaat sektöründe sıklıkla kullanılan bu iş makinesi, yüksek binaların temizlik işlemlerini üstlenmekte olan temizlik şirketlerinde de etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca farklı sektörlerde de hem ağır eşyaların farklı bir yere taşınması aşamasında da vinçler etkin bir şekilde görev almaktadır.

 Vinç Kiralama Hizmetleri

Kurt vinç ; Her sektör için vinç kullanımı aynı yoğunlukta olmamaktadır. Bu durumda ise bir vinç almak yerine doğru ve güvenilir bir adresten vinç kiralamak daha etkili bir çözüm yöntemi olmaktadır. Tam olarak bu ihtiyaca cevap vermek ve doğru bir şekilde vinç gerektiren işlerin yapılabilmesi için profesyonel bir yaklaşımla hizmet veriyoruz. Vinç kiralama işlemleri için bizimle iletişime geçen herkese detaylı bir şekilde bilgi veriliyor ve yapılacak olan işler hakkında da bilgi alıyoruz.

Bu bilgi alış verişi sayesinde de doğru ve işe uygun olan aracın belirlenmesi ve kiralama talebinde bulunan kişinin doğru bir şekilde yönlendirilmesi mümkün oluyor. Bu işlemler ve sonraki işlemlerde alanında uzman olan bir ekip ile hizmet veriyor olmamız da başarımıza önemli ölçüde katkı sağlıyor. Bu hizmeti güvenilir bir şekilde almaya alışmış olan müşterilerimizin memnuniyeti ise bize daha etkili ve sürekli bir gelişim göstererek çalışmamız konusunda büyük ölçüde motivasyon veriyor ve yön gösteriyor.

BAŞARILI PROJELERİMİZ

SIK SORUNLAN SORULAR (S.S.S)

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

Taşıma teknikleri, zincir bağlama teknikleri, çevrede çalışan insanların güvenliği, taşınan malın güvenliği, yük araçlarına indirme teknikleri ve hava şartlarına göre taşıma teknikleri, iş güvenliği kategorisindedir. Ayrıca baret kullanma, güvenlik kemeri kullanma ve özel güvenlik malzemelerini kullanma işlemleri de güvenlik kategorisinde değerlendirilmektedir. Zamanlama, kiralama avantajları, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı, çalışma kategorimizi meydana getirmektedir. Sepetli vinç hizmetleriyle, ulaşılması zor yerlerdeki tamirat, bakım ve onarım işlemlerini, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde vinçler inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Bu sebeple Kurt Vinç isimli İstanbul merkezli firmamız tarafından isteyen kişi ve kurumlara vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

Herhangi bir işte, özellikle insan gücünün yetmediği ağır işlerde vinç kullanmak hem sağlık hem zaman hem de maddiyat açısından birçok avantaja sahiptir. Vinç, tür olarak basit makineler sınıfına girmekte ve bu sebeple de vinç yardımıyla az bir kuvvet kullanarak çok iş yapılabilmektedir. Günümüzde özellikle inşaatlarda malzemeleri yukarı çıkartmak için kullanılan vinçlerin başta inşaat işçilerinin sağlığı olmak üzere birçok faydası bulunmaktadır, bu sebeple güvenli ve kaliteli bir vinç hizmeti almak isteyen kişiler Kurt Vinç olarak firmamızı tercih edebilirler.

BİZİM İÇİN ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ !!!