İSTANBUL
Ataşehir Vinç Kiralama

Ataşehir Vinç Kiralama Yapılacak olan işin özelliğine göre kiralanacak olan vinç belirlenmesi ile verilen hizmet doğru vinç kiralama yönteminin başında geliyor. Her işin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi için özenle ve profesyonel bir ekip ile hizmet veriyoruz. Kiralık vinç ile işlerin kısa sürede bitmesi için ekibimiz titiz bir çalışma yürüterek tüm müşterilerimize gerekli olan desteği sağlıyor. Her vinç gerektiren iş için bir vinç almak gibi bir durum olamayacağı için kiralanan vinç ile müşterilerin kendi işlerini kendi vinçleri ile yaparken yaşayacakları kolaylık ta böylece sağlanmış oluyor.

Ataşehir Vinç Kiralama Taşıması zor olan ürünler hem ağır hem de çok fazla olabilirler ve zaman ve insan gücü açısından büyük kayıp oluşturabilirler. Tam olarak bu noktada devreye girerek bu işlerin istenilen zamanda kolaylıkla yapılabilmesi için disiplinli bir çalışma yürütülüyor. Kaliteli bir hizmet vermek için her bir detayın ve olasılığın önceden düşünülmesi ve gerekli çalışmaların yapılması noktasında ekibimiz titiz bir çalışma yürütüyor. Zamanında doğru ve kaliteli hizmeti alan tüm müşterilerimiz ise profesyonel bir şekilde mümkün olan en kısa süre içinde işlerini yapmanın kolaylığını yaşıyor.

Herhangi bir işte, özellikle insan gücünün yetmediği ağır işlerde vinç kullanmak hem sağlık hem zaman hem de maddiyat açısından birçok avantaja sahiptir. Vinç, tür olarak basit makineler sınıfına girmekte ve bu sebeple de vinç yardımıyla az bir kuvvet kullanarak çok iş yapılabilmektedir. Günümüzde özellikle inşaatlarda malzemeleri yukarı çıkartmak için kullanılan vinçlerin başta inşaat işçilerinin sağlığı olmak üzere birçok faydası bulunmaktadır, bu sebeple güvenli ve kaliteli bir vinç hizmeti almak isteyen kişiler Kurt Vinç olarak firmamızı tercih edebilirler.

Vinçlerin kısaca; mobil vinç, Hi-Up denilen kamyon üstü vinç, sepet ve paletli vinç, kule ve liman vinçleri olarak bazı çeşitleri bulunmaktadır. Şirketimiz firmaların veya şahısların istedikleri her türlü vinçleri uygun fiyatla kiralamaktadır ve ayrıca Kurt Vinç olarak profesyonel bir vinç operatörü kadrosuna sahip bulunmaktayız. Vinç operatörlerimiz, elektrik direği montajı, reklam tablolarının montajı, inşaat nakil işleri ve bina boyama veya temizleme gibi konularda vinç kullanma konusunda tecrübelidirler.

Vinç tanım olarak, halat ve zincir gibi cisimlerle çalışan, yük kaldırma veya boşaltım işlerinde kullanılan ve yatay veya dikey eksenlerde hareket eden makinelere denilmektedir. Genel olarak inşaat sahalarında kullanılan vinçlerin asıl amacı ağır yükleri yerlerine taşımaktır, bu sebeple de en çok inşaat ve endüstride özellikle ağır işler yapan fabrikalarda vinç en sık kullanılan makinelerden biridir. Dünyada birçok vinç çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitliliğin sebebi ise vinçlerin kullanım alanlarının farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Günümüzde vinçler inşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Bu sebeple Kurt Vinç isimli İstanbul merkezli firmamız tarafından isteyen kişi ve kurumlara vinç kiralama hizmeti vermekteyiz.

VİNÇ Mİ LAZIM? HEMEN İLETİŞİME GEÇ

39 İLÇEYE VİNÇ HİZMETLERİ

Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu

ÖNCE GÜVENLİK

Firmamız işle alakalı tüm belgeleri mevcuttur bizim için önemli olan ilk kural iş güvenliğidir.

24/7 Hizmet

39 ilçeye gerek gündüz saatlerinde gerek gece saatlerinde firmamızdan bilgi destek alabilirsiniz.

KİRALAMA

Yıllık Aylık Günlük Sattlik kiralama hizmetleri için bizim ile işinde iletişime geçiniz sizlere en yakın vinç firması