Kurt Vinç

Posted by admin

Kurt Vinç

KURT VİNÇ İLE GÜVENLİ TAŞIMA

Vinç Kiralama HARUN KURT - UĞUR YÖNEY
Vinç Kiralama HARUN KURT – UĞUR YÖNEY

Firmamız 2000′ li yıllarda vinç kiralama işine giriş yaptık zaman içerisinde vinç kiralama hizmetinde rakiplerini çok gerilerde bırakmıştır. Sizin için en iyisini hedeflemekte olan firmamızla iletişim numarasından irtibata geçebilir herhangi bir durumda mail atabilirsiniz.

Anadolu yakası, Avrupa yakası tüm ilçelere hizmet sunmata ve yılın 365 gün ve 24 saatti yıllık aylık günlük hatta saatlik vinç kiralama hizmetlerimizden uygun fiyatlara kiralaya bilirsiniz.

HARUN KURT
FİRMA YETKİLİSİ 0532 627 74 02

UĞUR YÖNEY
FİRMA YETKİLİSİ 0505 271 71 91

» Adalar » Arnavutköy » Ataşehir » Avcılar » Bağcılar » Bahçelievler » Bakırköy » Başakşehir » Bayrampaşa » Beşiktaş » Beykoz » Beylikdüzü » Beyoğlu » Büyükçekmece » Çatalca » Çekmeköy » Esenler » Esenyurt » Eyüp » Fatih » Gaziosmanpaşa » Güngören » Kadıköy » Kağıthane » Kartal » Küçükçekmece » Maltepe » Pendik » Sancaktepe » Sarıyer » Silivri » Sultanbeyli » Sultangazi » Şile » Şişli » Tuzla » Ümraniye » Üsküdar » Zeytinburnu

Comments

  • Projeniz nakliye endüstrisine dahilse, vinç kiralama için yüzer vinçlere ihtiyacınız olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Suda bulunurlar ve çoğunlukta limanların inşası, gemileri kurtarma veya köprüler kurmaya yardım ederler. bununla birlikte gemileri boşaltabilir ve çok aşırı ağır yükleri yada garip şekilli kapları işlemek için özel olarak tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın